Collection: Produce Boxes

Ordering made easy! Simply choose a produce box that would best suit your needs and enjoy the ease of quick, simple shopping which gives you cooking options.

8 products
  • Roast Pack
    Roast Pack
    Regular price
    $8.90
    Sale price
    $8.90
    Unit price
    per 
  • School Pack
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • $25 Fruit Box
    $25 Fruit Box
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
  • $25 Vegetable Box
    $25 Vegetable Box
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
  • $25 Roast Box
    $25 Roast Box
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
  • NOURISH plate
    NOURISH plate
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Unit price
    per 
  • $50 Seasonal Box
    $50 Seasonal Box
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Unit price
    per 
  • $60 Family Box
    $60 Family Box
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Unit price
    per